Obecnie w Gdańskim Telefonie Zaufania "Anonimowy Przyjaciel" pracuje ponad 60 osób.

I TY możesz zostać dyżurnym Telefonu Zaufania, zapraszamy

Zapraszamy każdego, kto czuje w sobie chęć pomagania innym pracując w Telefonie Zaufania.Nie musimy być zawodowymi terapeutami by wspierać innych swoją obecnością i rozmową. Badania przeprowadzone przez jeden z uniwersytetów wykazały, że w początkowej fazie kryzysu pomoc udzielana przez zaangażowanych ludzi jest tak samo skuteczna jak zawodowych terapeutów.   Każdy z nas może być tym człowiekiem, który swym sercem pomaga innym.

Wszystkie dane naszych dyżurnych są poufne. Zasada anonimowości (w obie strony) jest w naszej pracy jedną z najważniejszych.

Prosimy o zgłoszenia na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Odpiszemy przesyłając ankietę, następnie po rozmowie kwalifikacyjnej i po przeszkoleniu,  odbędzie się  cykl dyżurów szkoleniowych i potem to juz tylko praca jako samodzielny dyżurny TZ.

Gdański Telefon Zaufania "Anonimowy Przyjaciel"  pracuje w oparciu o ustawę o Stowarzyszeniach.  
W naszej pracy nie stosujemy ustawy o wolontariacie, zgodnie z zasadami anonimowości, nie wystawiamy zaświadczeń o pracy w Telefonie Zaufania.

ZAPRASZAMY

 

 

Internetowy Telefon Zaufania

  • Masz problem?
  • Czujesz się samotnie lub nieszczęśliwie?
  • Zabrakło Ci chęci do życia?
  • ...

Zadzwoń, nie jesteś sam...

 

Dyżyrni "Telefonu zaufania"

Zapraszamy każdego, kto czuje w sobie chęć pomagania innym pracując w Telefonie Zaufania.Nie musimy być zawodowymi terapeutami by wspierać innych swoją obecnością i rozmową.

Dotacje

Gdański Telefon Zaufania "Anonimowy Przyjaciel" wspierają...